Fotowoltaika dla domu od ekspertów

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

 Fotowoltaika dla domu to oszczędność

Profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

Załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą z kompleksową obsługą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

Profesjonalna pomoc pomoc
od A do Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji w zależności od wielu zmiennych, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla swojego domu

Już teraz mogą Państwo zmniejszyć swoje rachunki za prąd nawet o 90%. Panele fotowoltaiczne, które produkują prąd z promieni słonecznych mogą zasilić Państwa dom i całkowicie pokryć zapotrzebowanie na energię. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora i sprawdzenia jak szybko instalacja fotowoltaiczna się zwróci i jak duże oszczędności wygeneruje.

Zaufaj firmie z doświadczeniem należącej do grupy Up-Telecom Sp. z o.o. z działającej na rynku od 1994 roku. Jako ekspert z branży inżynieryjnej (elektrycznej i budowlanej), zapewniamy pełen profesjonalizm i rzetelność wykonywanych prac, a także pełne wsparcie w czasie działania instalacji fotowoltaicznej.

Two columns
Pionowo
Poziomo
Fotowoltaika dla WM i SM
Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku

Nasza firma od kilkudziesięciu lat świadczy usługi z zakresu elektrycznego, instalacyjnego i budowlanego. Lata doświadczeń pozwoliły nam stać się specjalistami w swojej dziedzinie, a co za tym idzie być świadomym zagrożeń i stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo naszej pracy oraz budowanie zaufania wśród Klientów, aby mieli pewność, że swoje dachy powierzają w dobre ręce. Jesteśmy firmą, która świadczy usługę od A do Z. Dzięki temu każdy Klient może liczyć nie tylko na profesjonalne doradztwo, lecz także pomoc w wypełnianiu wszelkich formalności, najwyższej jakości sprzęt, rzetelny i terminowy montaż oraz obsługę posprzedażową.

Najwyższej jakości panele fotowoltaiczne

Jako rzetelna firma stawiamy na jakość i bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej, aby Państwo mogli cieszyć się jej jakością i sprawnością. W naszej ofercie są tylko panele, które charakteryzują się największą jakością oraz bardzo wysoką obsługą gwarancyjną. Nasi projektanci zadbają, aby instalacja fotowoltaiczna została zaprojektowana zgodnie ze sztuką i zgodnie z przyjętą normą. Wszystko po to, aby zmaksymalizować potencjalne zyski z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wykwalifikowane ekipy, które posiadają szkolenia i certyfikaty, zapewnią rzetelne i profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz zadbają o Państwa dach.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Ulga na fotowoltaikę

Dzięki licznym dotacjom i możliwościom finasowania, mogą Państwo obniżyć koszt swojej instalacji, a tym samym zapewnić jeszcze szybszy zwrot z inwestycji lub sprawić, że jej koszt będzie przez Państwa znacznie mniej odczuwalny. Poniżej prezentujemy Państwu najbardziej popularne metody dotacji i finansowania instalacji fotowoltaicznych dostępnych na runku.

Mój Prąd – 6000 zł lub 50% instalacji fotowoltaicznej

Ulga Termomodernizacyjna – dla gospodarstw jednorodzinnych, z której mogą skorzystać podatnicy rozliczający się według skali podatkowej (17% lub 32%) lub jednolitej 19% stawki podatkowej, jak również opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Odliczenie od podatku tyczy się instalacji zlokalizowanych na dachu budynku mieszkalnego lub gospodarczego/garażu oraz instalacji fotowoltaicznej posadowionej na gruncie. Maksymalnie do 53 000 zł.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – dotacje lub pożyczki niskooprocentowane.

Fotowoltaika – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl