FOTOWOLTAIKA LEGIONOWO

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Legionowo

Niestety każdy z nas doświadcza regularnych, coraz wyższych cen energii. Dodatkowo weźmiemy pod uwagę plany Unii Europejskiej, możemy być pewni, że będzie drożej. Dlatego też warto zabezpieczyć się jak tylko się da. We wspólnotach mieszkaniowych bardzo duże koszty generują składki na energię na części wspólne – klatki, garaże itd. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Legionowo jest idealnym rozwiązaniem na te problemy. Oferuje niezależność energetyczną, zabezpieczenie przed podwyżkami cen oraz w dłuższym okresie czasu – duże oszczędności.

Nasza firma chciałaby zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty na preferencyjnych warunkach:

  • nawet 50% zwrotu kosztów poniesionych przy realizacji instalacji dzięki dostępnym dotacjom;
  • możliwy zwrot wszystkich kosztów poniesionych z inwestycji już po czterech latach;
  • nawet 100% odzysku energii przekazanej do systemu energetycznego;
  • dodatkowe dotacje na pompy ciepła, magazyny energii itd.;
  • możliwość pokrycia kosztów ewentualnej modernizacji już stojącej instalacji zakładając wzrost mocy o minimum 25%.

Decydując się na kontakt z naszym przedstawicielem, macie Państwo możliwość uzyskania wszystkich niezbędnych informacji na temat planowanej inwestycji fotowoltaicznej oraz na inne pytania. Decydując się na naszą firmę zapewniamy pomoc przy wszelkich formalnościach i procedurach pozyskiwania dofinansowania. Cechuje nas kompleksowa obsługa, profesjonalizm i rzetelność. Nasze biuro projektowe przygotuje wszelkie opracowania, plany, ekspertyzy oraz opinie techniczne.

Działając tyle lat na rynku, wiemy czego potrzebują Klienci, dlatego wykonujemy symulację uzysków, zapewniamy konfigurację urządzeń dedykowanych dla wybranej inwestycji w zieloną energię.

Nasi eksperci pośredniczą przy wszystkich formalnościach oraz zajmują się zgłaszaniem instalacji u operatorów sieci. Co więcej, uzgadniamy projekty z rzeczoznawcami PPOŻ, co także wyróżnia nas od konkurencji. Zapewniamy usługi serwisowe, dlatego mogą być Państwo pewni, że instalacja będzie działała nieprzerwanie na wysokiej wydajności. Oferujemy również serwisy pogwarancyjne.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Legionowie

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Legionowo

Chcemy zaprezentować Państwu jedną z naszych realizacji na bloku. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Legionowo ciągle zyskuje na popularności. Można również śmiało założyć, że w kolejnych latach jej popularność będzie znacząco rosła. Wielu reprezentantów wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni mieszkaniowych pyta nas, czy fotowoltaika jest opłacalna. Odpowiedź w każdym przypadku będzie twierdząca. Dlaczego? Ponieważ średnie nasłonecznienie w naszym kraju wynosi blisko 1100 godzin, co przekłada się na bardzo korzystne warunki dla instalacji zielonej energii.

Trzeba także pamiętać o niezależności energetycznej i zabezpieczeniu wspólnoty przed ciągłymi podwyżkami.

Biorąc pod uwagę trend rosnących cen z ostatnich lat, można śmiało zauważyć, że decydując się już teraz na fotowoltaikę, jeszcze szybciej się ona spłaci i zacznie przynosić mieszkańcom korzyści finansowe w postaci niższych cen czynszu.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Legionowo

Firmy są szczególnie narażone na bardzo wysokie podwyżki cen energii. Dlatego też fotowoltaika staje się tak korzystnym i pożądanym rozwiązaniem dla biznesu. Jeśli fotowoltaika dla firm Legionowo będzie dobrze zaprojektowana i dobrana to może zapewnić blisko sto procent autokonsumpcji. Oznacza to, że cała energia, którą wyprodukują firmowe panele fotowoltaiczne, będzie wykorzystywana na potrzeby własnego przedsiębiorstwa. To z kolei zmarginalizuje rachunki za prąd.

Kontaktują się z nami, wielu przedstawicieli firm nie jest pewnych, czy dach firmowy będzie w stanie utrzymać instalację fotowoltaiczną. Oczywiście, pytanie jest zasadne, jednak nasza firma zawsze na samym początku przygotowuje opinię techniczną nośności dachu, określa ciężar i rodzaj konstrukcji fotowoltaicznej, która będzie najbardziej odpowiednia. Dzięki temu wszystko jest bezpieczne, w zgodzie z normami.

Dbamy o całość inwestycji, dlatego dążymy do maksymalnego ograniczenia ingerencji Klienta w procedury pozwoleniowe i instalacyjne – wiemy, że papierologia nie należy do rzeczy przyjemnych.

Zawsze celujemy w relacje długofalowe, dlatego nie skupiamy się tylko na montażu instalacji, lecz także na formalnościach, dotacjach oraz obsłudze posprzedażowej przez bardzo doświadczony i rozbudowany zespół serwisowy.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Legionowo

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Legionowo – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Legionowo – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Legionowo dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Legionowo?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl