Fotowoltaika Legionowo

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna Legionowo

Nasz kalkulator powstał po to, aby w jak najprostszy i najskuteczniejszy sposób przedstawić Państwu korzyści płynące z instalacji fotowoltaiki na dachu lub na gruncie. Przede wszystkim są to realne oszczędności, które pozwolą ze spokojem patrzeć w przyszłość i nie stresować się przy otwieraniu nowych rachunków za energię elektryczną z myślą, o ile tym razem wzrósł koszt prądu. Dzięki instalacji fotowoltaicznej i naszym ekspertom mogą Państwo zadbać o bezpieczną przyszłość i niezależność energetyczną. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, który w szybki sposób określi zapotrzebowanie, ale również koszt instalacji fotowoltaicznej. Zostały w nim uwzględnione dodatkowe ulgi, które przysługują w przypadku instalacji fotowoltaiki. Mowa tutaj o dotacji „Mój Prąd” oraz uldze termomodernizacyjnej. Nasi specjaliści pomogą we wszystkim, a także w zgłoszeniu instalacji do zakładu oraz w uzyskaniu dotacji. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 501 680 881.

Fotowoltaika Legionowo – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją! Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić! Zadzwoń: 501 680 881 lub

Panele fotowoltaiczne Legionowo

Planując instalację fotowoltaiczną warto powierzyć ją ludziom z doświadczeniem i pewną pozycją na rynku. Musimy pamiętać, że instalacja ma nam posłużyć na dziesiątki lat, tak więc nie warto w tym przypadku korzystać z tanich zamienników, firm bez doświadczenia, uprawnień i ubezpieczenia. Warto skorzystać z ofert firm, które przez lata wypracowały sobie pozycję na rynku oraz stosują najwyższej jakości panele, które posłużą klientowi przez najdłuższy możliwy czas. Taka sytuacja pozwoli nam cieszyć się pewną inwestycja jak również kontaktem z firmą na wiele lat po założeniu instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika Legionowo dynamicznie się rozwija, warto dołączyć do tego trendu. Panele fotowoltaiczne Legionowo bezproblemowo można montować zarówno na dachach jak i na gruntach. Jako firma działająca na rynku od przeszło 20 lat znamy się na projektowaniu i montażu. Zawsze działamy tak, aby utrzymywać zdrowe relacje z klientem na długo po zakończeniu współpracy. Może świadczyć o tym bogate portfolio firmy jak i posiadanie przez nas certyfikatu Rzetelnej Firmy.

Fotowoltaika – system prosumencki

Po podpisaniu umowy z zakładem enegretycznym na przyłączenie instalacji fotowoltaicznej klient zostaje prosumentem. Zakład następnie wymienia licznik na dwukierunkowy, dzięki czemu zliczana jest energia wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne, która została zużywa na auto konsumpcję, jak również wszelkie nadwyżki, które są wysyłane do zakładu. Wszystkie nadwyżki można wykorzystać przez rok od czasu ich wysłania i jest do doskonały sposób na oszczędność, ponieważ pozwala na zasilanie domu energią z fotowoltaiki nawet wtedy, gdy energii ze Słońca nie ma wystarczająco. Zakład pobiera 20 procent energii w przypadku instalacji o mocy do 10 kW, 30 procent w przypadku wyższym do 50 kW. Mimo tego, jest to obecnie najlepsze i bardzo oszczędne rozwiązanie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej

Od 2020 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o OZE i od tej pory wszystkie nowo powstałe instalacje, których moc przekracza 6,5 kW należy uzgadniać z rzeczoznawcą projektowym, a także zgłaszać do straży pożarnej. Na pewno jest to kolejny sygnał o zadbanie i uregulowanie kwestii z zakresu projektowania instalacji fotowoltaicznych jak i montażu. Dlatego ważnym jest, aby wybrać firmę, która zna się na jednym i drugim. Takie działania pozwolą zapewnić na długie lata bezpieczeństwo i pewność inwestycji.

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!