FOTOWOLTAIKA ŁOMIANKI

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Łomianki

Wspólnoty mieszkaniowe coraz mocniej odczuwają wzrosty energii. Koszty oświetlenia części wspólnych, garaży rosną bardzo szybko, dlatego tak popularna staje się fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Łomianki. Niepewna sytuacja na świecie, dążenie do neutralności emisyjnej Unii Europejskiej będzie skutkowało jeszcze wyższymi cenami energii, dlatego dobrze już teraz osiągnąć niezależność i gwarancję ceny, dzięki fotowoltaice. Zielona energia to doskonałe i wydajne rozwiązanie, które zapewni bezpieczną przyszłość oraz oszczędności.

Obecnie mogą Państwo liczyć na bardzo korzystne rozwiązania, takie jak:

  • zwrot nawet blisko pięćdziesięciu procent kosztów realizacji inwestycji;
  • zwrot całej inwestycji już nawet w cztery lata;
  • nawet 100% odzysku energii, która jest przekazywana do systemu energetycznego;
  • dotacje na magazyny energii i pompy ciepła;
  • pokrycie kosztów modernizacji instalacji przy wzroście mocy o min. 25%.

Decydując się na kontakt z naszym przedstawicielem, macie Państwo możliwość uzyskania wszystkich niezbędnych informacji na temat planowanej inwestycji fotowoltaicznej oraz na inne pytania.

Wybierając naszą firmę zapewniamy pomoc przy wszelkich formalnościach i procedurach pozyskiwania dofinansowania. Cechuje nas kompleksowa obsługa, profesjonalizm i rzetelność. Nasze biuro projektowe przygotuje wszelkie opracowania, plany, ekspertyzy oraz opinie techniczne.

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność dla naszego portfela, ale również ochrona środowiska i zdrowe płuca. Im więcej zainstalowanych instalacji tym bardziej zmniejsza się zapotrzebowanie na energię z elektrowni węglowych. To również możliwość ogrzewania wody za pomocą energii słonecznej, co pozwala na szybsze odejście „kopciuchów” i znaczącą poprawę jakości powietrza w okolicy oraz grzanie budynków w okresie zimowym za pomocą zmagazynowanej energii elektrycznej. Ostatnie czasy pokazały, że to nie auta są odpowiedzialne na jakość powietrza, a właśnie piece opalane czym popadnie. Świadomość możliwych i zauważalnych zmian jest bardzo ważna, gdyż daje realną moc sprawczą nad działaniami i otoczeniem, dlatego nie warto czekać i już dziś założyć instalacje fotowoltaiczną w trosce o lepsze i zdrowsze jutro.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Łomiankach

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Łomianki

Prezentujemy Państwu jedną z wielu naszych realizacji na budynkach wielorodzinnych. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Łomianki to rozwiązanie coraz chętniej wybierane. Biorąc pod uwagę trendy wzrostu cen energii, warto już teraz zainwestować w to rozwiązanie i szybciej czerpać zyski z zielonej energii. Bardzo często przy pierwszym kontakcie Klienci pytają, czy w Polsce fotowoltaika ma sens. Odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca! Warto wiedzieć, że średnie roczne nasłonecznienie kraju to od 900 do 1200 godzin, a więc są to warunki zdecydowanie korzystne dla fotowoltaiki.

Kolejnym plusem, być może nawet największym – jest niezależność energetyczna i zabezpieczenie wspólnoty przed rosnącymi cenami prądu.

Zainwestuj w fotowoltaikę dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej w Łomiankach już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo swojego bloku!

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Łomianki

Fotowoltaika dla firm Łomianki to bardzo dobra propozycja dla budynków firmowych, która pozwoli na bardzo duże obniżenie kosztów energii. Najkorzystniejszym ułożeniem paneli fotowoltaicznych jest skierowanie instalacji w kierunku południowym pod kątem 25-35 stopni. Chcąc uzyskać równie dobry kierunek posadowienia instalacji warto rozważyć instalację fotowoltaiczną na gruncie. W innych przypadkach radzimy stosować instalację wschód-zachód, która również będzie w stanie pokryć Państwa zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Dobrze zaplanowana instalacja jest w stanie pokryć niemal całkowicie zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na energię elektryczną. Nasi eksperci wspierają naszych Klientów na każdym etapie, dlatego też pierwszą, niezbędną rzeczą, jaką robimy jest przygotowanie opinii technicznej nośności dachu, określenia ciężaru i rodzaju konstrukcji, która będzie odpowiednia i bezpieczna dla danego budynku. Wszystko w najwyższym standardzie i w zgodzie z normami.

Nikt nie lubi papierologii, dlatego też zajmujemy się procedurami pozwoleniowymi, instalacyjnymi, wystąpieniem o dotacje i podłączeniem do sieci.
Naszym celem są relacje długoterminowe, dlatego nie znikamy po zakończonej instalacji lecz jesteśmy dostępni dla Państwa również w przypadku obsługi posprzedażowej.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Łomianki

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Łomianki – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Łomianki – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Łomianki dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Legionowo?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl