Fotowoltaika Łomianki

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna Łomianki

Fotowoltaika w przeciągu ostatnich kilku lat stała się szalenie popularna. Z pewnością większość osób o niej wie ale często ciężko jest określić samodzielnie zapotrzebowanie i wielkość instalacji fotowoltaicznej. Z pomocą przychodzi nasz kalkulator, który określi Państwa zapotrzebowanie w energię elektryczną oraz przybliżony koszt instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem dotacji „Mój Prąd” i ulgi termomodernizacyjnej. Kalkulator pokaże również okres w jakim instalacja się zwróci oraz jakich oszczędności możemy się spodziewać po piętnastu latach posiadania instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i umówienia spotkania w celu opracowania wspólnie instalacji fotowoltaicznej spełniającej Państwa zapotrzebowanie.

Fotowoltaika Łomianki – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją! Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić! Zadzwoń: 501 680 881 lub

Panele fotowoltaiczne Łomianki

Panele fotowoltaiczne dla instalacji domowych montuje się głównie na domach jednorodzinnych. Nie jest to jednak jedyna możliwość. Fotowoltaika Łomianki to również bardzo dobra propozycja dla budynków wielorodzinnych, które w ten sposób mogą obniżyć swoje koszta wspólne dla utrzymania nieruchomości, jak np. oświetlenie klatkowe, działanie wind, obsługa parkingu, oświetlenia zewnętrznego i monitoringu. Najkorzystniejszym ułożeniem paneli fotowoltaicznych jest skierowanie instalacji w kierunku południowym pod kątem 25-35 stopni. Chcąc uzyskać równie dobry kierunek posadowienia instalacji warto rozważyć instalację fotowoltaiczną na gruncie. W innych przypadkach radzimy stosować instalację wschód-zachód, która również będzie w stanie pokryć Państwa zapotrzebowanie na energię elektryczną. Aby określić najlepsze warunki techniczne dla Państwa obiektu zapraszamy do kontaktu i rozmowy z naszymi ekspertami.

Fotowoltaika – system prosumencki

Po podpisaniu umowy z zakładem enegretycznym na przyłączenie instalacji fotowoltaicznej klient zostaje prosumentem. Zakład następnie wymienia licznik na dwukierunkowy, dzięki czemu zliczana jest energia wyprodukowana przez panele fotowoltaiczne, która została zużywa na auto konsumpcję, jak również wszelkie nadwyżki, które są wysyłane do zakładu. Wszystkie nadwyżki można wykorzystać przez rok od czasu ich wysłania i jest do doskonały sposób na oszczędność, ponieważ pozwala na zasilanie domu energią z fotowoltaiki nawet wtedy, gdy energii ze Słońca nie ma wystarczająco. Zakład pobiera 20 procent energii w przypadku instalacji o mocy do 10 kW, 30 procent w przypadku wyższym do 50 kW. Mimo tego, jest to obecnie najlepsze i bardzo oszczędne rozwiązanie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Instalacja fotowoltaiczna – czyste powietrze

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność dla naszego portfela, ale również ochrona środowiska i zdrowe płuca. Im więcej zainstalowanych instalacji tym bardziej zmniejsza się zapotrzebowanie na energię z elektrowni węglowych. To również możliwość ogrzewania wody za pomocą energii słonecznej, co pozwala na szybsze odejście „kopciuchów” i znaczącą poprawę jakości powietrza w okolicy oraz grzanie budynków w okresie zimowym za pomocą zmagazynowanej energii elektrycznej. Ostatnie czasy pokazały, że to nie auta są odpowiedzialne na jakość powietrza, a właśnie piece opalane czym popadnie. Świadomość możliwych i zauważalnych zmian jest bardzo ważna, gdyż daje realną moc sprawczą nad działaniami i otoczeniem, dlatego nie warto czekać i już dziś założyć instalacje fotowoltaiczną w trosce o lepsze i zdrowsze jutro.

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!