FOTOWOLTAIKA MIŃSK MAZOWIECKI

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Mińsk Mazowiecki

Koszty energii rosną w zastraszającym tempie i nic nie wskazuje na to, by miały się zatrzymać. Nowe ograniczenia i dążenie do neutralności emisyjnej Unii Europejskiej sprawiają, że energia będzie tylko droższa. Dlatego już teraz warto zainwestować w rozwiązania z zakresu zielonej energii. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Mińsk Mazowiecki jest świetnym rozwiązaniem uzyskania niezależności energetycznej dla części wspólnych oraz garaży. Każdy właściciel mieszkania wie, że to właśnie te koszty w ostatnim czasie bardzo rosną w czynszach miesięcznych.

Biorąc pod uwagę koszty energii oraz bardzo korzystne warunki do stawiania instalacji fotowoltaicznych w kraju, to najlepszy czas na taką inwestycję. Możecie Państwo liczyć na:

  • zwrot nawet 50% poniesionych kosztów;
  • spłata całej inwestycji nawet w cztery lata;
  • odzysk do 100 procent energii przekazanej do systemu energetycznego;
  • dodatkowe dotacje na magazyny energii oraz pompy ciepła;
  • w przypadku istniejących już instalacji, możliwość pokrycia kosztów jej modernizacji przy wzroście mocy o minimum 25 procent.

W przypadku planowania takiej inwestycji, polecamy naszych przedstawicieli, którzy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i odpowiedzą na każde pytania. Oferujemy kompleksową obsługę – planowanie inwestycji, wypełnianie formalności, dotacji, uzyskiwanie pozwoleń, montaż, obsługę posprzedażową. Charakteryzują nas najwyższe standardy i profesjonalizm. Zapewniamy opracowania, ekspertyzy i opinie techniczne wykonywane w naszym biurze projektowym.

Wykonujemy także symulację uzysków, dzięki czemu będą Państwo wiedzieli, jak będzie działała instalacja fotowoltaiczna.

Oferujemy również pośrednictwo przy wszelkich formalnościach, zgłoszeniach u operatorów sieci. Uzgadniamy również projekty z rzeczoznawcami PPOŻ. Świadczymy usługi serwisowe, dzięki czemu użytkowanie instalacji będzie nieprzerwane i wysokiej jakości po okresie gwarancyjnym.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Mińsku Mazowieckim

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Mińsk Mazowiecki

Prezentujemy jedną z naszych realizacji na budynku wielorodzinnym wykonanym dla wspólnoty mieszkaniowej. W ostatnim roku Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Mińsk Mazowiecki cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy szukają sposobów na ograniczenie wzrostu cen energii wspólnej, a biorąc pod uwagę koszt instalacji fotowoltaicznej oraz dostępne dotacje, jest to rozwiązanie bardzo atrakcyjne, które już nawet po czterech latach może w całości się spłacić i zacząć generować dodatkowe oszczędności zapewniając przy tym – co najważniejsze – niezależność energetyczną i zabezpieczenie przed kolejnymi podwyżkami.

W dobie dynamicznie rosnących cen energii, taka inwestycja nie tylko szybciej się zwróci i zacznie przynosić korzyści, lecz także zapewni mieszkańcom danego bloku niezależność.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Mińsk Mazowiecki

W ostatnich latach to przedsiębiorstwa najbardziej odczuły nieustanne wzrosty kosztów energii. Fotowoltaika dla firm Mińsk Mazowiecki to idealne rozwiązanie, które pozwoli zażegnać ten problem. Dobrze zaprojektowana, dobrana i zainstalowana fotowoltaika da możliwość ograniczenia rachunków za na energię elektryczną o blisko sto procent.

Jest to inwestycja, która spłaci się w krótkim czasie i bardzo szybko zacznie generować dodatkowe korzyści. Dodatkowo, montując fotowoltaikę wykorzystamy nieużywaną dotąd przestrzeń.

Korzystając z oferty naszej firmy, mają Państwo pewność kompleksowej obsługi. Pozwolenia, dotacje, montaż, obsługa posprzedażowa – wszystkim zajmujemy się w obrębie naszej działalności, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na długofalową współpracę i pewność w długoterminowym działaniu paneli fotowoltaicznych na najwyższej wydajności.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Mińsk Mazowiecki

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Mińsk Mazowiecki?

Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też wykonujemy wszelkiego rodzaju prace serwisowe i gwarancyjne.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl