Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna w Mińsku Mazowieckim

Inwestycja w fotowoltaikę zapewnia nawet do dziewięćdziesięciu procent oszczędności na wydatkach za prąd. Koszt instalacji fotowoltaiki nie jest wysoki. Co więcej, skutecznie można go obniżyć dzięki korzystaniu z dotacji (5 000 zł.) oraz ulgi termomodernizacyjnej. Wystąpienie o te ulgi nie jest trudne, a korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję tego, że przygotujemy i złożymy wszystkie niezbędne dokumenty. To sprawia, że instalacja fotowoltaiczna zostanie postawiona bezproblemowo i w krótkim czasie. Proszę skorzystać z naszego kalkulatora fotowoltaiki, który pozwala na poznanie kosztów i zysków wynikających z montażu instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Mińsk Mazowiecki

Każdy kolejny nowy rok mieszkańcy Polski witają podwyżkami prądu. Ceny cały czas szybują w górę. Jednak istnieje sposób by temu zapobiec. Instalacja fotowoltaiczna na dachu lub na gruncie jest idealnym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić nawet 90 procent wydatków na energię elektryczną. Fotowoltaika to najbardziej przystępne i najbardziej popularne rozwiązanie. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję najwyższej jakości, rzetelności oraz pomocy na każdym etapie – od pierwszego kontaktu, przez projekt, formalności, montaż, a na gwarancji kończąc.

Informacje o fotowoltaice

Fotowoltaika od wielu lat cieszy się trendem wzrostowym, jeśli chodzi o jej popularność. Coraz więcej ludzi decyduje się właśnie w taki sposób pozyskiwać energię elektryczną dla swojego domu. Dzięki temu wspierają ekologiczne rozwiązania i oszczędzają pieniądze. Jeżdżąc po kraju, wszędzie można z łatwością zaobserwować czy to domu z panelami, czy też całe farmy fotowoltaiczne na działkach. Przybliżmy zatem, jak działa fotowoltaika. Dzięki promieniowaniu słonecznemu instalacja generuje prąd stały, który następnie inwerter zmienia w prąd zmienny, który kolejno zasila nasze domowe urządzenia elektryczne. Nasza firma zajmuje się stawianiem systemów prosumenckich, które są tańsze i bardziej korzystne dla właścicieli. Korzystając z tego rozwiązania wszelkie nadwyżki wyprodukowanej energii elektrycznej są transportowane do sieci energetycznej. W systemie tym zliczana jest wysyłana energia, a w dni, kiedy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, energię tę się odzyskuje. Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki dynamicznie się rozwija i coraz więcej mieszkańców tej miejscowości w nią inwestuje. Społeczeństwo widzi, jak panele fotowoltaiczne Mińsk Mazowiecki doskonale spisują się i na jakie oszczędności pozwalają.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Czy instalacja fotowoltaiczna jest bezpieczna?

Za bezpieczeństwo urządzeń domowych jak i fotowoltaiki odpowiadają bezpieczniki. To one zapobiegają nieplanowanym skokom napięcia. Jeśli są wykorzystywane, to nie ma obaw o bezpieczeństwo instalacji. Do najczęstszych awarii natomiast zalicza się błędy ludzkie przy stawianiu instalacji, dlatego ważne jest, aby instalację powierzyć firmie z doświadczeniem, renomą, którą cechuje najwyższa jakość wykonywanych prac. Dodatkowo, jeśli stawiamy instalację, której moc przekracza 6,5 kW to niezbędnym elementem jest uzgodnienie jej z rzeczoznawcą pożarowym oraz zgłoszenie do Straży Pożarnej. Jednak nie ma obaw, tym także zajmą się nasi specjaliści w przypadku skorzystania z naszych usług!

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!