Fotowoltaika – panele fotowoltaiczne od ekspertów

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Fotowoltaika na gruncie

Zachęcamy do kontaktu, jeśli posiadają Państwo:

– 1,5 i więcej hektarów ziemi o klasie gruntu IVR i niżeszj lub VŁ i gorszej
– działka nie jest zacieniona przez drzewa i okoliczne budnki
– w okolicy znajduje się linia średniego lub wysokiego napięcia
– są Państwo właścicielami działki
– działka posiada dostęp do drogi publicznej
Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu bezpośredniego pod numerem 501 680 881.

Średnie napięcie na działce lub w promieniu 300m

Farma fotowoltaiczna to bardzo dobry sposób na wykorzystanie działki rolnej do celów zarobkowych. Taka forma współpracy pozwala nam posiadać grunt na własność i czerpać korzyści z niego w znacznie lepszym stopniu niż daje rolnictwo w zakresie uprawy zbóż. Niezbędne warunki jakie działka musi spełniać to brak zacienieni przez drzewa i okoliczne budynki oraz posiadać klasę gruntu IV lub gorszą oznaczoną jako rolna lub łąka. Preferowane działki pochylone w kierunku południowym lub płaskie oraz rozchodzę się w kierunku wschód-zachód. W przypadku zainteresowania rozważymy każde położenie działki. Dodatkowym wymaganiem jest bliskość słupa energetycznego średniego napięcia i dostęp z działki do drogi publicznej.

Przykładowe warunki umowy dzierżawy:

  • Umowa na 29 lat
  • Czynsz płatny raz w roku za każdy hektar
  • Waloryzacja czynszu raz do roku
  • Podatki od zmiany przeznaczenia gruntu po stronie dzierżawcy (właściciela farmy fotowoltaicznej)

Naszym atutem są jasne i przejrzyste warunki, które pozwolą Państwu ze spokojem wejść we współpracę poprzez dzierżawę działki pod farmę fotowoltaiczną. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu, aby nasi specjaliści mogli odpowiedzieć na wszystkie powstałe pytania i wyjaśnić możliwości współpracy.
Współpraca z nami to bezpieczeństwo i korzyści, dzięki bogatemu doświadczeniu w budownictwie i w postępowaniach administracyjnych cieszymy się dużą skutecznością, co za tym idzie pewną współpracą. Zostaw informacje w formularzu, a my po sprawdzenie działki się skontaktujemy.

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!