Fotowoltaika na gruncie

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

 Fotowoltaika na gruncie

Zachęcamy do kontaktu, jeśli posiadają Państwo:

  • 1,5 i więcej hektarów ziemi o klasie gruntu IVR i niższej lub VŁ i gorszej
  • działka nie jest zacieniona przez drzewa i okoliczne budynki
  • w okolicy znajduje się linia średniego lub wysokiego napięcia
  • są Państwo właścicielami działki
  • działka posiada dostęp do drogi publicznej

Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji. Serdecznie zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu bezpośredniego pod numerem 501 680 881.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Średnie napięcie na działce lub w promieniu 300m

Farma fotowoltaiczna to bardzo dobry sposób na wykorzystanie działki rolnej do celów zarobkowych. Taka forma współpracy pozwala nam posiadać grunt na własność i czerpać korzyści z niego w znacznie lepszym stopniu niż daje rolnictwo w zakresie uprawy zbóż. Niezbędne warunki jakie działka musi spełniać to brak zacienieni przez drzewa i okoliczne budynki oraz posiadać klasę gruntu IV lub gorszą oznaczoną jako rolna lub łąka. Preferowane działki pochylone w kierunku południowym lub płaskie oraz rozchodzę się w kierunku wschód-zachód. W przypadku zainteresowania rozważymy każde położenie działki. Dodatkowym wymaganiem jest bliskość słupa energetycznego średniego napięcia i dostęp z działki do drogi publicznej.

Przykładowe warunki umowy dzierżawy:

  • Umowa na 29 lat
  • Czynsz płatny raz w roku za każdy hektar
  • Waloryzacja czynszu raz do roku
  • Podatki od zmiany przeznaczenia gruntu po stronie dzierżawcy (właściciela farmy fotowoltaicznej)

Naszym atutem są jasne i przejrzyste warunki, które pozwolą Państwu ze spokojem wejść we współpracę poprzez dzierżawę działki pod farmę fotowoltaiczną. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu, aby nasi specjaliści mogli odpowiedzieć na wszystkie powstałe pytania i wyjaśnić możliwości współpracy.
Współpraca z nami to bezpieczeństwo i korzyści, dzięki bogatemu doświadczeniu w budownictwie i w postępowaniach administracyjnych cieszymy się dużą skutecznością, co za tym idzie pewną współpracą. Zostaw informacje w formularzu, a my po sprawdzenie działki się skontaktujemy.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl