FOTOWOLTAIKA PIASECZNO

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Piaseczno

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, zabezpieczamy budynek wielorodzinny przed dalszymi wzrostami energii części wspólnych. Warto zrobić to już teraz, ponieważ plany Unii Europejskiej i sytuacja na świecie jasno wskazują na kolejne wzrosty. Dzięki dotacjom i ulgom na zieloną energię, teraz jest najlepszy czas na taką inwestycję. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Piaseczno może zwrócić się nawet po czterech latach i zacząć generować oszczędności i zyski dla wspólnoty. Fotowoltaika to oszczędność i niezależność energetyczna.

Obecnie mogą Państwo liczyć na duże ułatwienia i korzyści przy instalacji fotowoltaicznej, jak np.:

  • pokrycie nawet pięćdziesięciu procent kosztów instalacji fotowoltaicznej;
  • spłata całości inwestycji nawet w ciągu czterech pierwszych lat;
  • nawet 100 procent odzysku energii przekazanej do systemu;
  • dodatkowe dotacje na pompy ciepła, magazyny energii.

Jeśli instalacja fotowoltaiczna już jest na budynku, to także można liczyć nawet na całkowite pokrycie kosztów modernizacji, o ile zdecydujemy się na zwiększenie mocy o minimum 25 procent.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.
Decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę od A do Z. Pomagamy przy formalnościach, uzyskiwaniu dotacji, opracowaniach, ekspertyzach i opiniach technicznych. Dobierzemy i zaprojektujemy odpowiednią instalację. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom wykonujemy symulację uzysków oraz tworzymy konfigurację urządzeń dedykowanych dla danej instalacji fotowoltaicznej.

Oferujemy również pośrednictwo przy wszelkich formalnościach, zgłoszeniach u operatorów sieci. Uzgadniamy również projekty z rzeczoznawcami PPOŻ. Świadczymy usługi serwisowe, dzięki czemu użytkowanie instalacji będzie nieprzerwane i wysokiej jakości po okresie gwarancyjnym.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Piasecznie

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej

Piaseczno

Na zamieszczonym zdjęciu przedstawiamy jedną z naszych realizacji na zabudowie wielorodzinnej. W prezentowanym przypadku udało się ograniczyć koszty energii części wspólnych o ponad 90 procent. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Piaseczno zyskuje na popularności, a ten trend będzie tylko coraz bardziej rósł. Nasz kraj znajduje się w bardzo korzystnym położeniu, co przekłada się na średnią roczną wartość nasłonecznienia w wysokości około 1100 godzin. Zielona energia jest więc bardzo opłacalna.

Niezaprzeczalną, olbrzymią korzyścią płynącą z instalacji fotowoltaicznej jest niezależność energetyczna, która ochroni wspólnotę przed kolejnymi podwyżkami cen energii.

W dobie dynamicznie rosnących cen energii, taka inwestycja nie tylko szybciej się zwróci i zacznie przynosić korzyści, lecz także zapewni mieszkańcom danego bloku niezależność.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Piaseczno

Przedsiębiorcy niestety najbardziej odczuli podwyżki cen energii. Warto już teraz zabezpieczyć się przed kolejnymi. Fotowoltaika dla firm Piaseczno pozwala to zrobić. Dobrze zaprojektowana, dobrana i spełniająca normy instalacja będzie mogła nawet w stu procentach pokryć dobowe zapotrzebowanie energetyczne danego przedsiębiorstwa.

Wybierając naszą firmę, otrzymujecie Państwo kompleksową obsługę i bezpieczeństwo. Zbadamy dach budynku, przygotujemy opinię techniczną nośności dachu, wyliczymy optymalny ciężar, a następnie dobierzemy najlepszą możliwą konstrukcję fotowoltaiczną. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie nieużytkowana dotychczas przestrzeń zacznie generować korzyści.

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym, czy dach danego budynku wytrzyma instalację fotowoltaiczną. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ nasze biuro projektowe przygotuje dla Państwa opinię techniczną nośności dachu, określi optymalny ciężar oraz oceni rodzaj konstrukcji, który może być zamontowany. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna będzie bezpieczna, a dotychczas nieużytkowana przestrzeń zacznie generować dodatkowe korzyści.

Nasza firma dba o każdy aspekt inwestycji. Staramy się ograniczyć Państwa zaangażowanie w procedury pozwoleniowe i instalacyjne do niezbędnego minimum, dzięki czemu fotowoltaika dla firm Warszawa jest tak korzystnym rozwiązaniem.

Naszym celem są relacje długofalowe, dlatego dbamy nie tylko o montaż instalacji, wszelkie formalności, lecz także o obsługę posprzedażową, o którą troszczy się nasz rozbudowany i doświadczony zespół serwisowy.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Piaseczno

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Piaseczno – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Piaseczno – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Piaseczno dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Piaseczno?

Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też wykonujemy wszelkiego rodzaju prace serwisowe i gwarancyjne.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl