Fotowoltaika Piaseczno

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna w Piasecznie

Dzięki panelom fotowoltaicznym już teraz możecie Państwo zmniejszyć rachunki za prąd nawet o 90%. Atrakcyjność instalacji fotowoltaicznej potęguje fakt możliwości skorzystania z dotacji „Mój Prąd” oraz ulgi termomodernizacyjnej, przez co jej koszt finalny znacznie się zmniejsza. Oczywiście nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami, aby maksymalnie uprościć proces instalacji fotowoltaicznej. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora fotowoltaicznego, który zaprezentuje Państwu prawdziwe oszczędności, które niesie ze sobą fotowoltaika. Wystarczy podać kwotę, którą każdego miesiąca płacimy za prąd.

Fotowoltaika Piaseczno – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Piaseczno to oszczędność

Każdego roku prąd w całym kraju drożeje. Każdy z nas może ustrzec się kolejnych podwyżek poprzez uniezależnienie się od dostaw prądu. Fotowoltaika jest najprostszym i najbardziej dostępnym sposobem na własną produkcję energii elektrycznej. Panele solarne montowane na dachach lub na gruncie zapewnią produkcję prądu przez cały rok oraz bardzo duże oszczędności.

Informacje o fotowoltaice

Fotowoltaika to nowy trend, który opanował Polskę. Ciężko znaleźć miejscowość, gdzie chociaż jeden dach nie maiłaby założonych paneli fotowoltaicznych lub instalacja nie znajdowałaby się posadowiona na gruncie. Panele fotowoltaiczne za sprawą promieniowania słonecznego generują prąd stały, który następnie dzięki Inwerterowi (falownikowi) jest zamieniany na prąd zmienny, z którego zasilane są nasze urządzenia elektryczne. Energia, która nie zostaje zużyta w zależności od instalacji jest magazynowana (off-grid), co znacząco zwiększa koszt inwestycji lub w przypadku najpopularniejszego system prosumenckiego (on-grid) trafia do sieci.  Bardzo wielu mieszkańców Piaseczna również zaczęło interesować się fotowoltaiką. Fotowoltaika Piaseczno rozwija się prężnie, coraz więcej mieszkańców widzi, jak duże korzyści dla siebie, swojego portfela i środowiska niesie to rozwiązanie. Panele fotowoltaiczne Piaseczno idealnie sprawdzą się na Państwa domach oraz w przypadku instalacji fotowoltaicznej na gruncie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Co z panelami fotowoltaicznymi, gdy nie świeci słońce

Nasi specjaliści zajmują się tworzeniem systemów prosumenckich, które na chwilę obecną są najlepszym rozwiązaniem. Nadwyżka wyprodukowanej energii elektrycznej przechodzi przez licznik dwukierunkowy i trafia do sieci. System prosumencki zlicza energię i następnie pozwala odzyskać ją w ciągu roku, gdy warunki atmosferyczne są nie wystarczające, aby instalacja fotowoltaiczna mogła sama zasilić urządzenia w naszym domu. Energia ta jest odpowiednio pomniejszana o 20% dla instalacji do 10kW i 30% dla instalacji od 10kW do 50kW. Pomniejszana jest tylko ta energia, która trafia do sieci. Dlatego warto zastanowić się nad optymalizacją pracy urządzeń, kiedy instalacja pracuje i możemy zwiększyć autokonsumpcje.

Bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej

O bezpieczeństwo instalacji i naszych urządzeń w domu dbają bezpieczniki po stronie prądu DC i AC (prądu stałego i zmiennego), które mają zapobiegać nieprzewidzianym skokom napięcia. Dzięki temu nie musimy się martwić, że uszkodzą one urządzenia w domu lub instalacje fotowoltaiczną. Ponadto dla instalacji, których moc przekracza 6,5kW należy dokonać uzgodnienia z rzeczoznawcą pożarowym, a także zgłosić instalacje do Straży Pożarnej (w przypadku takiej konieczności nasz zespół również zajmie się takimi sprawami). Oczywiście najczęstszą przyczyną awarii jest tak zwany „błąd ludzki”, dlatego tak ważne jest aby powierzyć swoją instalację w bezpieczne i pewne ręce. 

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!