Fotowoltaika Siedlce

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna w Siedlcach

Wybór fotowoltaiki dla domu lub na działkę pozwala na oszczędność aż do dziewięćdziesięciu procent na wydatkach za energię elektryczną. Wyliczenia można sprawdzić testując nasz kalkulator poniżej. Wystarczy wpisać obecnie płaconą kwotę za prąd, a zobaczą Państwo ile będzie kosztowała instalacja fotowoltaiczna i jakie oszczędności przyniesie po jakim okresie czasu. Warto dodać, że i tak stosunkowo niewielką kwotę za fotowoltaikę można obniżyć dzięki dotacji „Mój Prąd” oraz uldze termomodernizacyjnej. Nie jest trudno je uzyskać, jednak i tym nie muszą się Państwo martwić, nasi specjaliści zajmą się wszelkimi formalnościami i składaniem dokumentów.

Fotowoltaika Siedlce – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Siedlce

Nowy rok przywitaliśmy podobnie, jak już ma to miejsce od wielu lat – kolejnymi podwyżkami za energię elektryczną. Prąd nie tanieje, a z każdym rokiem musimy płacić za niego coraz więcej. Jest jednak skuteczne rozwiązanie, które zapewni stały dostęp do prądu wraz z olbrzymimi oszczędnościami. Mowa oczywiście o instalacjach fotowoltaicznych, które można montować na dachach oraz gruntach. Jest to obecnie najbardziej korzystne i popularne rozwiązanie zapewniające zieloną energię. Wybierając nasze usługi mają Państwo pewność, że prace wykonywane są najwyższej jakości, terminowo, rzetelnie – od samego początku, aż do końca.

Co warto wiedzieć o fotowoltaice

W ostatnich kilku latach fotowoltaika zyskała w naszym kraju olbrzymią popularność. Korzysta z niej coraz więcej ludzi posiadających domy, grunty, a nawet wiele wspólnot mieszkaniowych, które stawiają panele na budynkach. Jest to rozwiązanie bardzo opłacalne oraz ekologiczne. Pozwala gospodarstwu domowemu na uniezależnienie się od dostaw prądu. Warto zatem wiedzieć, jak działa fotowoltaika i skąd bierze się prąd. Promieniowanie słoneczne padające na panele fotowoltaiczne powoduje generowanie się prądu stałego, który następnie za pomocą inwertera jest zmieniany w prąd zmienny. To właśnie tak zasilane są nasze domowe urządzenia energetyczne. Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych prokonsumenckich, które są tańsze i bardziej korzystne. W tym rozwiązaniu wszystkie wytworzone nadwyżki energii elektrycznej są transportowane do sieci energetycznej. System zlicza dostarczoną energię i w dni, w których fotowoltaika nie jest w stanie zapewnić zapotrzebowania na prąd, energię tę się odzyskuje. Fotowoltaika Siedlce to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce zainwestować w zieloną energię, niezależność i być pewnym przyszłości. Panele fotowoltaiczne Siedlce doskonale zdadzą egzamin i zapewnią duże oszczędności w niedługim czasie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Informacje o bezpieczeństwie instalacji fotowoltaicznej

Za bezpieczeństwo urządzeń domowych jak i fotowoltaiki odpowiadają bezpieczniki. To one zapobiegają nieplanowanym skokom napięcia. Jeśli są wykorzystywane, to nie ma obaw o bezpieczeństwo instalacji. Do najczęstszych awarii natomiast zalicza się błędy ludzkie przy stawianiu instalacji, dlatego ważne jest, aby instalację powierzyć firmie z doświadczeniem, renomą, którą cechuje najwyższa jakość wykonywanych prac. Dodatkowo, jeśli stawiamy instalację, której moc przekracza 6,5 kW to niezbędnym elementem jest uzgodnienie jej z rzeczoznawcą pożarowym oraz zgłoszenie do Straży Pożarnej. Jednak nie ma obaw, tym także zajmą się nasi specjaliści w przypadku skorzystania z naszych usług!

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!