FOTOWOLTAIKA SIEDLCE

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Siedlce

Każdy kolejny rok wita nas bardzo dużymi podwyżkami cen energii, a sytuacja na świecie oraz dążenie Unii Europejskiej do neutralności klimatycznej daje nam niemal gwarancję, że obecne ceny energii są daleko od szczytu. Na szczęście można zabezpieczyć przed podwyżkami swoją wspólnotę wybierając zieloną energię. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Siedlce oferuje takie rozwiązanie, a biorąc pod uwagę obecnie oferowane dotacje i ulgi, jest to najlepszy czas na taką inwestycję. Dzięki wyborze fotowoltaiki możemy osiągnąć niezależność energetyczną i gwarancję braku podwyżek na energię na części wspólne, a więc na klatki schodowe, garaże itd.

Przedstawiamy Państwu niektóre z możliwych upustów:

  • zwrot do 50% kosztów powstałych przy realizacji instalacji fotowoltaicznej;
  • prawdopodobny zwrot z całej inwestycji już po czterech latach;
  • odzysk nawet 100% energii przekazanej do systemu energetycznego;
  • dotacje na pompy ciepła i magazyny energii.

Jeśli posiadacie Państwo istniejącą instalację fotowoltaiczną, a chcielibyście ją zmodernizować to istnieje możliwość zwrotu kosztów ewentualnej modernizacji o ile zdecydujecie się na wzrost energii o minimum 25 procent.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, gdzie uzyskacie państwo odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania z zakresu zielonej energii. Oferujemy kompleksową obsługę, dlatego zajmiemy się wszystkimi formalnościami, uzyskiwaniem dotacji, planowaniem i montażem fotowoltaiki oraz obsłudze posprzedażowej. W naszym biurze projektowym pracują bardzo doświadczeni specjaliści cieszący się autorytetem w branży.

Dla naszych Klientów wykonujemy symulację uzysków, dzięki czemu każdy Klient wie, na jakie oszczędności i uzyski energetyczne może liczyć. Zgłaszamy instalację u operatora sieci, uzgodnimy projekty z rzeczoznawcą PPOŻ.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Siedlcach

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Siedlce

Przedstawiamy jedną z naszych wielu realizacji na zabudowie wielorodzinnej. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Siedlce jest coraz bardziej pożądanym rozwiązaniem wśród społeczeństwa. Dzięki instalacji fotowoltaicznej można liczyć na niezależność energetyczną, zabezpieczeniu wspólnoty przed kolejnymi podwyżkami, a to właśnie składki na część wspólną w ostatnim czasie bardzo wzrosły. Decydując się na zieloną energię mamy gwarancję, że ta inwestycja się zwróci, ponieważ średnie nasłonecznienie Polski wynosi od 900 do 1200 godzin.

Trzeba także pamiętać, że to bardzo korzystny czas na montaż takiej instalacji, ponieważ istnieje bardzo dużo programów rządowych oferujących dotacje do takiej inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu za naszą firmą w celu omówienia szczegółów. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Siedlce

Obecnie to przedsiębiorcy płacą najwięcej za energię elektryczną. Wiele biznesów nie przetrwało tych podwyżek, dlatego warto już teraz się zabezpieczyć przed kolejnymi podwyżkami i zapewnić swojemu przedsiębiorstwu niezależność energetyczną. Stąd bardzo duży wzrost zainteresowania zieloną energią. Fotowoltaika dla firm Siedlce może zapewnić nawet sto procent autokonsumpcji, dzięki czemu pozostałe rachunki za prąd będą marginalne. Montaż fotowoltaiki warto powierzyć firmie, która dobrze zaprojektuje i dobierze instalację do potrzeb i możliwości.

Nasza firma zawsze tworzy opinie techniczne nośności dachu, określa dopuszczalne jego obciążenie i na tej podstawie dobiera instalację fotowoltaiczną, aby wszystko było jak najbardziej wydajne i bezpieczne.

Wiemy, że przedsiębiorca musi przede wszystkim zająć się zarabianiem pieniędzy i rozwijaniem swojego przedsiębiorstwa, dlatego staramy się maksymalnie ograniczyć zalewanie przedsiębiorcy papierologią – wszystkim zajmiemy się my!

Naszym celem są relacje długofalowe, dlatego nie znikamy po montażu lecz oferujemy również obsługę posprzedażową zapewnianą przez bardzo doświadczony zespół serwisowy.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Siedlce

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Siedlce – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Siedlce – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Legionowo dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Siedlce?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl