Fotowoltaika Sochaczew

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna Sochaczew

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przyjemny i prosty sposób, za pomocą którego sprawdzą Państwo opłacalność instalacji fotowoltaicznej. Dzięki kalkulatorowi jaki prezentujemy poniżej, mogą Państwo policzyć jaka instalacja jest potrzebna, aby pokryć zapotrzebowanie w energię elektryczną przez cały rok i nie martwić się podwyżkami cen prądu. W ten prosty i przyjemny sposób nie tylko dowiecie się ile będzie kosztować instalacja ale także jakie dotacje mogą Państwo uzyskać i po ilu latach instalacja fotowoltaiczna się zwróci. Dodatkowo przedstawiliśmy wielkość oszczędności jakiej mogą się Państwo spodziewać po piętnastu latach działania instalacji fotowoltaicznej. Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora i wypełnienia formularzu kontaktowego lub bezpośrednio pod numerem telefonu 501 680 881. 

Fotowoltaika Sochaczew – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Sochaczew

Nowy rok zaczął się od podwyżek, co już niejako stało się tradycją w naszym kraju. Wprowadzono wiele nowych podatków, wzrósł również koszt energii elektrycznej dla gospodarstw domowych i firm. Wprowadzona podwyżka znacznie przekroczyła zapowiedzi i dla wielu gospodarstw nowy koszt stał się znaczącym obciążeniem domowego budżetu. Z rozwiązaniem przychodzi instalacja fotowoltaiczna i system prosumencki, który zapewnia możliwość magazynowania energii na okresy, kiedy słońca jest mało. Fotowoltaika Sochaczew to przede wszystkim bezpieczna inwestycja pozwalająca na generowanie realnych oszczędności dla gospodarstwa, jak również uniknięcie kolejnych podwyżek cen prądu. Panele fotowoltaiczne Sochaczew można montować zarówno na dachach domów jak i na gruncie. Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskują Państwo gwarancję wysokiej jakości sprzętu i idealnie dobranej instalacji fotowoltaicznej do państwa potrzeb. Jako firma będąca na rynku od ponad 20 lat cenimy sobie kontakt z klientem i jakoś wykonywanych przez nas usług.

Fotowoltaika – system prosumencki

Podpisując umowę z zakładem energii na przyłączenie mikro instalacji fotowoltaicznej stajemy się prosumentem. Zakład ma za zadanie wymienić licznik na dwukierunkowy. Licznik ten pozwala na zliczanie energii wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne, które została wykorzystana na auto konsumpcję zasilania urządzeń w domu. Nadwyżki wyprodukowanej energii można „dobrać” przez rok w dni, kiedy instalacja nie wystarcza na zasilenie gospodarstwa domowego. Zakład za magazynowanie energii pobiera 20 procent w przypadku instalacji fotowoltaicznej o mocy do 10 kW oraz 30 procent dla instalacji od 10 kW do 50 kW. W ten sposób jesteśmy w stanie korzystać z energii wyprodukowanej z naszej instalacji fotowoltaicznej przez cały rok i zredukować rachunki za prąd nawet o 90%. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż nic się nie marnuje. To czego nie wykorzystamy w okresie słonecznym, możemy wykorzystać, gdy tego słońca jest niewiele.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Informacje o bezpieczeństwie instalacji fotowoltaicznej

Bezpieczniki odpowiadają za bezpieczeństwo zarówno urządzeń domowych jak i instalacji fotowoltaicznych. Ich zadaniem jest zapobieganie nieprzewidzianym skokom napięcia. Dzięki ich wykorzystaniu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo instalacji. Oczywiście najczęstszą przyczyną awarii jest tak zwany „błąd ludzki”, dlatego tak ważne jest aby powierzyć swoją instalację w bezpieczne i pewne ręce. Warto tutaj również nadmienić, że w przypadku instalacji, których moc będzie przekraczała 6,5 kW konieczne jest uzgodnienie jej z rzeczoznawcą pożarowym oraz zgłoszenie jej do Straży Pożarnej. Nie musicie się jednak Państwo obawiać. W tym także pomożemy!

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!