FOTOWOLTAIKA SOCHACZEW

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Sochaczew

Ciężko jest dogonić tempo, w którym rosną nasze rachunki za energię. Szczególnie w ostatnim czasie odczuwają to mieszkańcy budynków wielorodzinnych. Koszty energii części wspólnych rosną znacząco, dlatego wiele zarządów wspólnot mieszkaniowych szuka alternatyw, które ochronią mieszkańców przed kolejnymi podwyżkami i zapewnią stabilność energetyczną. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Sochaczew jest doskonałym rozwiązaniem problemów energetycznych, które zapewni niezależność energetyczną i zabezpieczenie przed kolejnymi podwyżkami.

Idealne warunki na instalację fotowoltaiczną są teraz, biorąc pod uwagę ulgi i obszerne dotacje, które znacząco zmniejszą kwotę inwestycji i przyśpieszą zwrot. Można liczyć na zwrot nawet do pięćdziesięciu procent poniesionych kosztów, co sprawia, że inwestycja spłaci się nawet w cztery lata. Jest możliwość dodatkowych dotacji na magazyny energii oraz pompy ciepła, nad czym również warto się zastanowić.

Warto również nadmienić, że istnieją dotacje dla inwestycji już powstałych – chodzi tutaj o zwrot kosztów modernizacji, jeśli zwiększy się jej moc o 25 procent. Fotowoltaika to wciąż nowość, dlatego wiemy, że mogą mieć Państwo wiele pytań. Zachęcamy do kontaktu z nami, postaramy się wyjaśnić każdą nurtującą kwestię. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą Klienta, dlatego w naszym biurze projektowym wykonujemy wszystkie niezbędne opracowania, ekspertyzy i opinie techniczne. Zajmujemy się nie tylko planowaniem i wykonaniem inwestycji, lecz także pozyskiwaniem pozwoleń, dotacji, formalnościami oraz obsługą posprzedażową.
W celu lepszego przedstawienia Państwu korzyści płynących z instalacji fotowoltaicznej przeprowadzamy symulację uzysków, która pokaże dokładnie, na jakie oszczędności mogą Państwo liczyć.
Nasi przedstawiciele zgłoszą instalację u operatora sieci oraz uzgodnią projekt z rzeczoznawcą PPOŻ.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Sochaczewie

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Sochaczew

Na załączonym zdjęciu mogą Państwo zobaczyć jedną z wielu naszych realizacji na budynku wielorodzinnym. Wykonanie instalacji na dachu bloku jest rozwiązaniem, które zapewni mieszkańcom niezależność energetyczną i bezpieczeństwo przed kolejnymi podwyżkami cen energii dla przestrzeni wspólnych. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Sochaczew to dobra inwestycja, która pozwoli wykorzystać nieużytkowy dach na korzyść mieszkańców. Przy obecnych cenach energii, planowanych kolejnych podwyżkach i dostępnym dotacjom dla budynków mieszkalnych taka instalacja fotowoltaiczna może zwrócić się nawet w cztery lata!
Średnie nasłonecznienie Polski wynoszące od 900 do 1200 godzin rocznie sprawia, że znajdujemy się w bardzo korzystnym miejscu na inwestycje w zieloną energię, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Sochaczew

Podwyżki cen energii w ostatnich latach zdecydowanie najbardziej dotknęły przedsiębiorców. Fotowoltaika dla firm Sochaczew jest rozwiązaniem problemów ciągłych podwyżek energetycznych w kraju. Odpowiednio dobrana, zainstalowana, spełniająca normy instalacja fotowoltaiczna może znacząco zmarginalizować bardzo wysokie dotychczas rachunki za prąd.

Biorąc pod uwagę obecne ceny energii i ich trend wzrostowy, taka inwestycja może spłacić się w krótkim czasie bardzo szybko zacząć generować dodatkowe korzyści przy zagospodarowaniu dotychczas nieużywanej przestrzeni dachowej.

Nasza firma zajmie się wszystkim od A do Z. Nasi specjaliści przygotują odpowiednie opracowania, ekspertyzy i opinie techniczne. Dobiorą najbardziej optymalne rozwiązanie fotowoltaiczne. Przygotują dokumenty do rządowych dotacji oraz zapewnią obsługę posprzedażową, dzięki czemu fotowoltaika będzie mogła pracować bardzo wydajnie.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Sochaczew

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Sochaczew – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Sochaczew – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Mińsk Mazowiecki dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Sochaczew?

Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też wykonujemy wszelkiego rodzaju prace serwisowe i gwarancyjne.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl