FOTOWOLTAIKA TOMASZÓW MAZOWIECKI

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Tomaszów Mazowiecki

Dotacje do fotowoltaiki sprawiają, że coraz częściej interesują się nimi osoby mieszkające w zabudowie wielorodzinnej. W ostatnim roku opłaty na części wspólne bardzo wzrosły, a końca podwyżek energii nie należy się spodziewać. Dlatego fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Tomaszów Mazowiecki to takie dobre rozwiązanie. Dzięki możliwości otrzymania zwrotu nawet pięćdziesięciu procent kosztów realizacji inwestycji, fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej może zwrócić się nawet w blisko cztery lata, a po tym czasie generować wyłącznie korzyści. Dobrze dobrana i zamontowana instalacja zapewni nawet 100 procent odzysku energii, która będzie przekazywana do systemu energetycznego. Istnieje również możliwość dodatkowych dotacji na magazyny energii oraz pompy ciepła. Jeśli na zabudowie wielorodzinnej jest już zainstalowana fotowoltaika to przy modernizacji i zwiększeniu mocy instalacji o minimum 25 procent można liczyć na pokrycie jej kosztów.

To bardzo dobry czas na tego rodzaju inwestycje, dlatego warto powierzyć je sprawdzonej firmie z wieloletnim doświadczeniem. Cechuje nas kompleksowa obsługa od A do Z. Posiadamy własne biuro projektowe, które zajmuje się planowaniem inwestycji, opracowaniami, ekspertyzami oraz opiniami technicznymi. Nasi pracownicy przygotują formularze o dotacje, a także zajmą się wnioskami o podpięcie instalacji do operatora.
Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność dla mieszkańców ale również aktywna ochrona środowiska i zdrowe płuca. Każda taka inwestycja zmniejsza zapotrzebowanie krajowe na energię węglową. To również możliwość ogrzewania wody za pomocą energii słonecznej, co pozwala na szybsze odejście „kopciuchów” i znaczącą poprawę jakości powietrza w okolicy oraz grzanie budynków w okresie zimowym za pomocą zmagazynowanej energii elektrycznej.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Tomaszowie Mazowieckim

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Tomaszów Mazowiecki

Oto jedna z naszych ostatnich inwestycji na budynku wielorodzinnym. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Tomaszów Mazowiecki to coraz bardziej popularne rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób. Biorąc pod uwagę bardzo korzystne dotacje i ulgi, warto już teraz poruszyć temat instalacji fotowoltaicznej na dachu z sąsiadami. Poza bezpieczeństwem energetycznym, zmniejszeniem rachunków za energię dla części wspólnych oraz zabezpieczeniem się przed kolejnymi podwyżkami, mamy możliwość zagospodarować nieużywany dotychczas dach budynku tak, aby generował korzyści dla wszystkich mieszkańców.

Zainwestuj w fotowoltaikę dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej w Tomaszowie Mazowieckim już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo swojego bloku!

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Tomaszów Mazowiecki

Fotowoltaika dla firm Tomaszów Mazowiecki jest doskonałą propozycją dla budynków firmowych generujących duże koszty energii. Dobór najbardziej optymalnej instalacji fotowoltaicznej oraz dobry montaż mogą zapewnić blisko 100 procent dziennego pokrycia energetycznego budynku. Nie każdy dach jednak będzie nadawał się do instalacji fotowoltaiki dlatego warto rozważyć również fotowoltaikę na gruncie.
Naszą firmę cechuje kompleksowa obsługa, dlatego nasi specjaliści będą Państwa wspierać w każdym etapie realizacji inwestycji. Nasze biuro zajmuje się planami, opracowaniami, ekspertyzami oraz opiniami technicznymi. Przygotujemy wszystkie niezbędne formularze do uzyskania dotacji oraz wykonamy instalację na wysokiej jakości, sprawdzonym sprzęcie w zgodzie z obowiązującymi normami. Świadczymy także usługi serwisowe i pogwarancyjne, dzięki czemu fotowoltaika instalowana przez nas działa na wysokiej wydajności i spełnia wymagania Klientów.

Naszym celem są relacje długoterminowe, dlatego nie znikamy po zakończonej instalacji lecz jesteśmy dostępni dla Państwa również w przypadku obsługi posprzedażowej.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Tomaszów Mazowiecki

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Tomaszów Mazowiecki?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl