Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna Tomaszów Mazowiecki

Fotowoltaika pozwala na osiągnięcie energetycznej niezależności. To inwestycja w przyszłość, która szybko się zwróci. Dzięki wykorzystaniu instalacji fotowoltaicznej można pożegnać się z podwyżkami prądu i liczyć na oszczędności na poziomie dziewięćdziesięciu procent względem dotychczasowych rachunków za prąd. Wykorzystując nasz kalkulator będą mogli Państwo samodzielnie zobaczyć, ile wyniesie koszt instalacji fotowoltaicznej wraz z uwzględnieniem wszystkich dotacji i ulg (którymi nasi specjaliści się zajmą) oraz jak szybko się ona zwróci. Kaklulator pokazuje również przybliżone oszczędności po piętnastu latach od montażu fotowoltaiki. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i umówienia spotkania w celu opracowania wspólnie instalacji fotowoltaicznej spełniającej Państwa zapotrzebowanie.

Fotowoltaika Tomaszów Mazowiecki – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Tomaszów Mazowiecki

Panele fotowoltaiczne można montować nie tylko na dachach domów jednorodzinnych oraz gruntach. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest instalacja paneli fotowoltaicznych an budynkach wielorodzinnych. Dzięki temu można obniżyć koszt wspólne dla utrzymania nieruchomości poza niższymi rachunkami za prąd. Warto dodać, że najbardziej korzystnym położeniem paneli fotowoltaicznych jest ich skierowanie w kierunku południowym pod kątem 25-35 stopni. Popularne jest również stosowanie instalacji wschód-zachód, które pozwoli na pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy sprawią, że cały proces pozyskiwania fotowoltaiki, od projektu, przez ulgi i dotacje, montaż i na obsłudze gwarancyjnej kończąc będzie bezproblemowy i najwyższej jakości.

Fotowoltaika – system prosumencki

Stosujemy montaż fotowoltaiki w systemie prosumenckim, który jest najbardziej korzystny dla odbiorcy końcowego. Klient po przyłączeniu instalacji zostaje prosumentem. Zakład energetyczny wymienia licznik na dwukierunkowy i to właśnie dzięki niemu zliczana jest energia wyprodukowana przez panele fotowoltaiczna, która została zużyta na zasilenie gospodarstwa domowego oraz tę, która została odesłana do zakładu. Takie nadwyżki będzie można wykorzystać w dni, kiedy fotowoltaika nie jest w stanie zasilić całego gospodarstwa domowego. Za jej składowanie zakład pobiera 20 procent wyprodukowanej energii w przypadku mocy do 10 kW, a przy zapotrzebowaniu od 10 kW do 50 kW 30 procent. Mimo tego jest to bardzo opłacalne i oszczędne rozwiązanie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Instalacja fotowoltaiczna – czyste powietrze

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność dla naszego portfela, ale również ochrona środowiska i zdrowe płuca. Im więcej zainstalowanych instalacji tym bardziej zmniejsza się zapotrzebowanie na energię z elektrowni węglowych. To również możliwość ogrzewania wody za pomocą energii słonecznej, co pozwala na szybsze odejście „kopciuchów” i znaczącą poprawę jakości powietrza w okolicy oraz grzanie budynków w okresie zimowym za pomocą zmagazynowanej energii elektrycznej. Ostatnie czasy pokazały, że to nie auta są odpowiedzialne na jakość powietrza, a właśnie piece opalane czym popadnie. Świadomość możliwych i zauważalnych zmian jest bardzo ważna, gdyż daje realną moc sprawczą nad działaniami i otoczeniem, dlatego nie warto czekać i już dziś założyć instalacje fotowoltaiczną w trosce o lepsze i zdrowsze jutro.

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!