Fotowoltaika Warszawa

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna w Warszawie

Panele fotowoltaiczne pozwalają zaoszczędzić nawet 90 procent obecnych wydatków na prąd. Koszt instalacji fotowoltaicznej nie jest wysoki, a dodatkowo można go znacząco obniżyć korzystając z dotacji „Mój Prąd” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Zespół naszych specjalistów pomoże Państwu na każdym kroku, zajmie się projektem, dokumentacją, formalnościami. Dzięki temu pozyskanie fotowoltaiki będzie proste i bezproblemowe. Zachęcamy do wypróbowania naszego kalkulatora fotowoltaicznego, który pokazuje atrakcyjność takiej inwestycji. Wystarczy podać obecne wydatki za prąd, aby poznać kosztorys inwestycji i prognozowane oszczędności.

Fotowoltaika Warszawa – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

UWAGA! DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY MOŻLIWE JEST UZYSKANIE DOTACJI AŻ DO 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH! W CELU POZNANIA DOKŁADNIEJSZEJ OFERTY, PROSIMY O KONTAKT!

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Warszawa

 Prąd niezmiennie drożeje od wielu lat. Smutną tradycją stało się witanie nowego roku podwyżkami cen prądu. Wybór instalacji fotowoltaicznej na dachu lub na gruncie pozwoli na dobre pożegnać się z tą przykrą tradycją. Jest to zdecydowanie najbardziej dostępny sposób produkcji własnej energii elektrycznej. Wybierając nasze usługi dostajecie Państwo również gwarancję rzetelności, najwyższej jakości wykonanej pracy oraz pomocy na każdym kroku.

Informacje o fotowoltaice

Od wielu lat fotowoltaika znacznie zyskuje na popularności. Obecnie podróżując po Polsce wszędzie można zaobserwować panele fotowoltaiczne, czy to na dachach, czy na gruncie – tzw. farmy fotowoltaiczne. Fotowoltaika dzięki promieniowaniu słonecznemu generuje prąd stały, który z kolei następnie jest zmieniany w prąd zmienny (dzięki inwerterowi) i zasila nasze urządzenia domowe. Dodatkowo, specjalizujemy się w tworzeniu systemów prosumenckich (on-grid), dzięki czemu inwestycja jest tańsza i korzystniejsza. W tym przypadku nadwyżka wyprodukowanej energii elektrycznej jest transportowana przez licznik dwukierunkowy i trafia do sieci energetycznej. System ten zlicza wysłaną energię i później pozwala ją odzyskać, kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają, by instalacja fotowoltaiczna w pełni zasiliła dom.  Wielu Warszawiaków interesuje się fotowoltaiką, co sprawia, że fotowoltaika Warszawa dynamicznie się rozwija. Społeczeństwo widzi, jak duże korzyści niesie instalacja dla domowego portfela jak i środowiska. Panele fotowoltaiczne Warszawa świetnie sprawdzą się zarówno na dachach domów jak i na gruntach.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej

Bezpieczniki odpowiadają za bezpieczeństwo zarówno urządzeń domowych jak i instalacji fotowoltaicznych. Ich zadaniem jest zapobieganie nieprzewidzianym skokom napięcia. Dzięki ich wykorzystaniu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo instalacji. Oczywiście najczęstszą przyczyną awarii jest tak zwany „błąd ludzki”, dlatego tak ważne jest aby powierzyć swoją instalację w bezpieczne i pewne ręce. Warto tutaj również nadmienić, że w przypadku instalacji, których moc będzie przekraczała 6,5 kW konieczne jest uzgodnienie jej z rzeczoznawcą pożarowym oraz zgłoszenie jej do Straży Pożarnej. Nie musicie się jednak Państwo obawiać. W tym także pomożemy!

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!