FOTOWOLTAIKA WARSZAWA

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Warszawa

Ceny energii ciągle rosną. Biorąc pod uwagę sytuację na świecie oraz plany energetyczne Unii Europejskiej, fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Warszawa będzie świetną inwestycją w lepszą, ekologiczną przyszłość. Od 1 lutego 2023 r. rusza nowy rządowy program dotacji dla instalacji fotowoltaicznych dedykowany Wspólnotom oraz Spółdzielniom Mieszkaniowym. Dzięki temu montaż fotowoltaiki na bloku będzie niższym wydatkiem dla wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Fotowoltaika to także oszczędność i niezależność energetyczna.

Zapraszamy Państwa do współpracy i wykorzystania obecnie panujących korzystnych warunków:

  • zwrotu do 50% kosztów poniesionych przy realizacji instalacji;
  • zwrotu kosztów z inwestycji fotowoltaicznej już po czterech latach;
  • odzysku 100% wartości energii przekazanej do systemu energetycznego;
  • dotacji na magazyny energii, pompy ciepła itp.;
  • pokrycie kosztów modernizacji ewentualnej już istniejącej instalacji odnawialnych źródeł energii przy minimalnym wzroście mocy o minimum 25%.

Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat planowanej realizacji inwestycji, niezbędnych formalności, procedur dotyczących dofinansowania oraz odpowie na inne pytania. Oferujemy kompleksową obsługę. Charakteryzuje nas profesjonalizm i rzetelność. Przygotowujemy niezbędne opracowania, ekspertyzy oraz opinie techniczne. Posiadamy własne biuro projektowe, kadrę inżynierów i specjalistów z niezbędnymi uprawnieniami.

W celu sprostania Państwa oczekiwaniom dotyczącym fotowoltaiki, wykonujemy symulację uzysków, a także przygotujemy konfigurację urządzeń dedykowanych dla wybranej przez Państwa instalacji fotowoltaicznej.

Oferujemy również pośrednictwo przy wszelkich formalnościach, zgłoszeniach u operatorów sieci. Uzgadniamy również projekty z rzeczoznawcami PPOŻ. Świadczymy usługi serwisowe, dzięki czemu użytkowanie instalacji będzie nieprzerwane i wysokiej jakości po okresie gwarancyjnym.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Warszawie

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Warszawa

Oto jedno z naszych realizacji na bloku mieszkalnym. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Warszawa jest coraz bardziej popularna, a w najbliższych latach ten trend będzie znacząco wzrastał. Fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie zarówno na bloku, jak i na domku jednorodzinnym. Będzie to pewna inwestycja zarówno dla klienta indywidualnego, jak również i dla firmy. Wyliczono, że średnia roczna wartość nasłonecznienia dla Polski wynosi około 1000 – 1100 godzin. Są to bardzo korzystne warunki dla zielonej energii.

Niezaprzeczalną, olbrzymią korzyścią płynącą z instalacji fotowoltaicznej jest niezależność energetyczna, która ochroni wspólnotę przed kolejnymi podwyżkami cen energii.

W dobie dynamicznie rosnących cen energii, taka inwestycja nie tylko szybciej się zwróci i zacznie przynosić korzyści, lecz także zapewni mieszkańcom danego bloku niezależność.

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Warszawa

W wyniku nieustannie rosnących cen energii, fotowoltaika staje się jeszcze bardziej korzystnym rozwiązaniem – zwłaszcza dla firm. W przypadku dobrze zaprojektowanej i dobranej instalacji, fotowoltaika stwarza możliwość blisko stu procentowej autokonsupcji, dzięki czemu energia, którą produkujemy jest wykorzystywana na potrzeby własnego przedsiębiorstwa.

Wielu właścicieli firm zastanawia się nad tym, czy dach danego budynku wytrzyma instalację fotowoltaiczną. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ nasze biuro projektowe przygotuje dla Państwa opinię techniczną nośności dachu, określi optymalny ciężar oraz oceni rodzaj konstrukcji, który może być zamontowany. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna będzie bezpieczna, a dotychczas nieużytkowana przestrzeń zacznie generować dodatkowe korzyści.

Nasza firma dba o każdy aspekt inwestycji. Staramy się ograniczyć Państwa zaangażowanie w procedury pozwoleniowe i instalacyjne do niezbędnego minimum, dzięki czemu fotowoltaika dla firm Warszawa jest tak korzystnym rozwiązaniem.

Naszym celem są relacje długofalowe, dlatego dbamy nie tylko o montaż instalacji, wszelkie formalności, lecz także o obsługę posprzedażową, o którą troszczy się nasz rozbudowany i doświadczony zespół serwisowy.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Warszawa

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Warszawa – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Warszawa – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Warszawa dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Warszawa?

Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też wykonujemy wszelkiego rodzaju prace serwisowe i gwarancyjne.

Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl