FOTOWOLTAIKA WYSZKÓW

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Skontaktuj się ze specjalistą

Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Wyszków

Wysokie rachunki za prąd oraz dotacje do fotowoltaiki sprawiają, że ta metoda pozyskiwania energii staje się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularna. Jeszcze parę lat temu dominowała fotowoltaika na gruncie oraz na domach jednorodzinnych. Obecnie bardzo często wybierana jest dla przedsiębiorstw jak również zabudowy wielorodzinnej. Fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej Wyszków stwarza możliwość uniknięcia kolejnych podwyżek utrzymania części wspólnej w blokach i zapewnienia im niezależności i bezpieczeństwa energetycznego. W dobie panujących cen i dotacji do instalacji fotowoltaicznych, inwestycja ta może zwrócić się w całości już w nawet cztery lata, a po tym okresie generować wyłącznie korzyści dla mieszkańców.
Na jakie korzyści może liczyć wspólnota:

  • zwrot nawet do 50 procent kosztów z instalacji;
  • blisko 100 procent odzysku energii;
  • spłata w około cztery lata;
  • kolejne dotacje na pompy ciepła;
  • dotacje na magazyny energii.

W przypadku istniejącej już instalacji, warto pomyśleć o jej modernizacji i zwiększeniu mocy o minimum 25 procent. Taka czynność także podlega dotacji w postaci zwrotu kosztów.
Nie ulega wątpliwości, że czas na instalację fotowoltaiczną jest teraz, dlatego warto zaufać firmie, która ma wieloletnie doświadczenie i zapewnia kompleksowe usługi. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Projektujemy, montujemy, planujemy. Nasi przedstawiciele pomagają w uzyskaniu dotacji, występują o pozwolenia oraz o przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Zajmujemy się również obsługą serwisową, dlatego mają Państwo pewność, że instalacja jest w dobrych rękach.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną aktywnie wspomagamy ochronę środowiska i dbamy o czyste powietrze. To również możliwość ogrzewania wody za pomocą energii słonecznej, co pozwala na szybsze odejście „kopciuchów” i znaczącą poprawę jakości powietrza w okolicy oraz grzanie budynków w okresie zimowym za pomocą zmagazynowanej energii elektrycznej.

LAT DOŚWIADCZENIA

UKOŃCZONYCH INSTALACJI

Zobacz ile zaoszczędzisz wybierając fotowoltaikę dla wspólnoty mieszkaniowej i spółdzielni w Wyszkowie

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla WM i SM

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej Wyszków

Prezentujemy Państwu jedną z wielu inwestycji na budynku wielorodzinnym. Fotowoltaika dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej Wyszków pozwala na znaczące obniżenie dynamicznie obecnie rosnących kosztów części wspólnych oraz zapewnia bezpieczeństwo energetyczne i niezależność. Inwestycja ta jest obecnie bardzo korzystna finansowo, ze względu na wysokie ceny energii oraz na możliwość skorzystania z wielu dotacji i ulg. To sprawia, że zwrot z fotowoltaiki to zaledwie kilka lat, po których będzie ona generowała już tylko korzyści. Co więcej, nieużywany dotąd dach zostanie dobrze zagospodarowany, generując zysk i oszczędności dla mieszkańców budynku.

Zainwestuj w fotowoltaikę dla spółdzielni mieszkaniowej i wspólnoty mieszkaniowej w Wyszkowie już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo swojego bloku!

Zadzwoń do nas:

501-680-881

Fotowoltaika dla firm Wyszków

Przedsiębiorcy każdego dnia muszą zmagać się z coraz wyższymi kosztami energii. To podwyżki dla biznesu są najbardziej dotkliwe – stąd też coraz większe poszukiwanie alternatyw, które zapewniłyby bezpieczeństwo energetyczne i były pewną inwestycją. Fotowoltaika dla firm Wyszków to odpowiedź na problemy firm. Nasza firma do każdego Klienta podchodzi indywidualnie – analizujemy miejsce, w którym ma być instalacja – tworzymy pinię techniczną nośności dachu, dobieramy odpowiedni ciężar instalacji oraz rodzaj konstrukcji, dzięki czemu wykonywana przez nas usługa jest bezpieczna i bardzo wydajna.

Dbamy o całość inwestycji, dlatego wspieramy Państwa przygotowaniem odpowiednich dokumentów, wystąpieniem o dotacje oraz o podłączenie instalacji do sieci energetycznej. Tworzona przez nas instalacja jest w stanie pokryć w całości dzienne zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na energię elektryczną, a co za tym idzie – znacząco ograniczyć rachunki za prąd.

Wspieramy naszych Klientów również po zakończeniu montażu instalacji fotowoltaicznej, ponieważ posiadamy bardzo doświadczony i rozbudowany zespół serwisowy.

Przygotujmy dla Państwa wstępną wizualizację oraz dopasujemy instalację do Państwa zużycia godzinowego, aby pokazać realne oszczędności przed podjęciem decyzji.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla firm

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

 Fotowoltaika dla domu Wyszków

Profesjonalny projekt i wykonanie

Pracujemy na i przy użyciu najwyższej jakości programów i sprzętu. Cechuje nas profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w branży i indywidualne podejście do każdego Klienta. Decydując się na nas mogą Państwo liczyć na nowoczesny i profesjonalny projekt instalacji, jej montaż i obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika Wyszków – formalności

Dokumentami i formalnościami zajmujemy się maksymalnie jak to możliwe, dzięki czemu nasi Klienci nie spędzają dużo czasu nad nieprzyjemną papierologią. Nasi specjaliści zajmują się wnioskami o dotację, pomagają wypełniać wszelkie dokumenty oraz wspomogą w procesie wyboru odpowiedniego finansowania inwestycji.

Kompleksowa pomoc w całym procesie

Będziemy Państwa wspierać na każdym kroku. Doradzimy wybór odpowiedniej instalacji, zaprojektujemy ją biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, wypełnimy wnioski o dofinansowania, a także zgłosimy przyłączenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy także pogwarancyjny i  posprzedażowy serwis.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Fotowoltaika dla domu

Podsumowanie

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Fotowoltaika Wyszków – co musisz wiedzieć

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalne FAQ, które powinno dać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o fotowoltaikę dla każdego.

Leasing i Kredyt na fotowoltaikę

W wielu przypadkach pomagamy w finansowaniu instalacji poprzez kredyty w bankach, gdzie rata kredytu zastępuję 90% rachunku za prąd przy zoptymalizowanej instalacji. Dzięki temu po kilku latach można cieszyć się niezależnością energetyczną i posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.  Oferujemy również możliwość leasingowania instalacji fotowoltaicznej. 

Fotowoltaika Wyszków dla domu

Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu planowania, realizacji, załatwiania formalności dla instalacji fotowoltaicznych. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów, które montowane są na Państwa dachach przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów.

Na ile wystarczą panele fotowoltaiczne Wyszków?
Jest to pytanie złożone, jednak nasza firma instaluje jedynie najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, które zapewniają najwyższą wydajność na wiele lat. Co więcej, jesteśmy firmą, która nie znika po instalacji, dlatego też świadczymy wszelkiego rodzaju usługi serwisowe i gwarancyjne.
Czy fotowoltaika się opłaca?

W każdym przypadku odpowiedź będzie twierdząca. Umiejscowienie Polski sprawia, że średnioroczne nasłonecznienie jest na bardzo dobrym poziomie, dzięki temu każde rozwiązanie fotowoltaiczne będzie korzystne – czy to indywidualne na domku jednorodzinnym, czy też fotowoltaika dla wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni miszkaniowej, dla firmy jak również coraz popularniejsze farmy fotowoltaiczne.

Ile i jakie panele powinienem zainstalować?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie z kilku względów. Sprawa jest bardzo indywidualna i zależy od budynku, terenu, zapotrzebowania energetycznego i wielu innych czynników. Nie mają się Państwo jednak czym martwić! Nasi specjaliści zajmą się wszystkim i dobiorą najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl