Fotowoltaika Wyszków

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Instalacja fotowoltaiczna w Wyszkowie

Fotowoltaika to inwestycja, która szybko się zwraca, pozwala na uniezależnienie się od dostaw prądu oraz bycie bardziej ekologicznym. Jeśli zdecydują się Państwo na montaż paneli fotowoltaicznych to zapewni on nawet dziewięćdziesiąt procent oszczędności na wydatkach za prąd. Stosowne wyliczenia można zobaczyć w naszym kalkulatorze poniżej. Wystarczy jedynie wpisać obecne wydatki za prąd. Kalkulator pokaże wstępne wyliczenia za instalację, koszt prądu po wdrożeniu rozwiązania oraz po jakim czasie się zwróci wraz tym ile zaoszczędzimy po roku i piętnastu latach. Co więcej, jej koszt można również obniżyć dzięki dostępnej dotacji „Mój Prąd” oraz uldze termomodernizacyjnej. Nasi specjaliści we wszystkim Państwu pomogą, zachęcamy do kontaktu.

Fotowoltaika Wyszków – kalkulator

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

Panele fotowoltaiczne Wyszków

Prąd ciągle drożeje. Czasami wydaje się, że niemal z każdym kolejnym rachunkiem przychodzi nam zapłacić coraz więcej za energię elektryczną. Można jednak temu zaradzić. Montaż paneli słonecznych to rozwiązanie zapewniające stały dostęp do prądu oraz bardzo duże oszczędności. Fotowoltaikę montuje się nie tylko na dachach domów lecz również na gruntach oraz nawet na budynkach. Uznaje się ją za najbardziej popularną oraz najbardziej korzystną obecnie formę zapewniającą stały dostęp do ekologicznej energii. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług, to mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę, wykonawstwo, terminowość oraz rzetelność – od początku do końca.

Fotowoltaika – co warto wiedzieć

Olbrzymia popularność energii słonecznej nie wzięła się znikąd. Setki tysięcy zadowolonych klientów, którzy każdego dnia korzystają z ekologicznego sposobu pozyskiwania prądu mówi sama za siebie. Obecnie prawie wszędzie można spotkać panele fotowoltaiczne. Zasilają one domy, stawiane są na gruntach jako farmy energii, a nawet na budynkach, zapewniając oszczędności mieszkańcom wspólnot. Aby zrozumieć fenomen fotowoltaiki, warto dowiedzieć się jak działa. Na panele fotowoltaiczne pada promieniowanie słoneczne w wyniku czego tworzy się prąd stały. W kolejnym etapie dzięki inwerterowi jest on zmieniany na prąd zmienny. Stąd już zasilane są domowe urządzenia elektryczne. Nasza firma montuje instalacje fotowoltaiczne prokonsumenckie, które są o wiele korzystniejsze dla klienta. Wdrażając to rozwiązanie wszelkie nadwyżki energii elektrycznej będą transportowane do sieci energetycznej. System będzie zliczał energię, która została dostarczona, a w dni, w które występował będzie niedobór prądu wytwarzanego z instalacji fotowoltaicznej, energia ta będzie odzyskiwana. Fotowoltaika Wyszków zapewnia każdemu dostęp do energii ekologicznej, do uniezależnienia się od dostaw prądu oraz do oszczędności. Panele fotowoltaiczne Wyszków to niezbędna rzecz w każdym gospodarstwie domowym.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Fotowoltaika na gruncie

Jeśli jesteście Państwo właścicielami działki w Piasecznie działkę,na której chcielibyście postawić farmę fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Chcielibyśmy zaoferować Państwu świetne warunki dzierżawy pola. Przejrzyste i jasne zapisy umowy oraz bezpieczeństwo! Współpraca z nami niesie ze sobą korzyści finansowe oraz wieloletnie zabezpieczenie inwestycji.

Informacje o bezpieczeństwie instalacji fotowoltaicznej

Bezpieczniki odpowiadają za bezpieczeństwo zarówno urządzeń domowych jak i instalacji fotowoltaicznych. Ich zadaniem jest zapobieganie nieprzewidzianym skokom napięcia. Dzięki ich wykorzystaniu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo instalacji. Oczywiście najczęstszą przyczyną awarii jest tak zwany „błąd ludzki”, dlatego tak ważne jest aby powierzyć swoją instalację w bezpieczne i pewne ręce. Warto tutaj również nadmienić, że w przypadku instalacji, których moc będzie przekraczała 6,5 kW konieczne jest uzgodnienie jej z rzeczoznawcą pożarowym oraz zgłoszenie jej do Straży Pożarnej. Nie musicie się jednak Państwo obawiać. W tym także pomożemy!

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!