Fotowoltaika – panele fotowoltaiczne od ekspertów

Kompleksowe wsparcie od A do Z
Nasi specjaliści wspomogą Państwa w całym procesie, począwszy od wyboru odpowiednich paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnianie wszelkiej dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń: 501 680 881
Email: kontakt@tech-fotowoltaika.pl

profesjonalny projekt i wykonanie

Nasi projektanci i instalatorzy wykorzystują najwyższej jakości programy i sprzęt. Charakteryzuje ich profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nowoczesny oraz profesjonalny projekt instalacji fotowoltaicznej jak i jego wdrożenie.

załatwianie wszystkich formalności

Papierologia nigdy nie należy do rzeczy przyjemnych. Nasi specjaliści spieszą z pomocą! Wypełnimy wnioski o dotacje, poinstruujemy przy wypełnianiu wszelkich dokumentów, a także pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju finansowania inwestycji.

POMOC OD A DO Z

Pomożemy Państwu w całym procesie. Począwszy od wybrania odpowiedniej wielkości i rodzaju instalacji, przez wypełnianie wszelkich formalności, pomoc w wyborze finansowania, dotacji, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Finansowanie i kredyt na fotowoltaikę

Oprócz tradycyjnej formy zakupy instalacji fotowoltaicznej za gotówkę, na rynku istnieje wielu różnych form finansowania. Najpopularniejszą z nich jest kredyt dedykowany na cele ekologiczne.
Banki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także odpowiadając na zainteresowaniu rynku, proponują kredyty pod nazwą Ekopożyczka lub EKOkredyt na inwestycyjne w odnawialne źródła energii. Kredyt na fotowoltaikę cechuje się zdecydowanie lepszymi warunkami niż kredyty gotówkowe, gdyż oprocentowania takiego kredytu mieści się w okolicach maksymalnie czterech procent.
Kredyt na instalację fotowoltaiczną jest bezpieczną formą zakupu, która pozwoli zachować oszczędności i zamienić dotychczasowy rachunek za prąd na ratę kredytu dopasowaną do Twoich możliwości.
Dzięki takiemu finansowaniu stan budżetu domowego pozostaje praktycznie bez zmian. Co więcej, po spłaconym kredycie zaczyna generować się oszczędności z tytułu braku kosztów zużycia energii elektrycznej, dzięki sprawnie działającej instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie.

Kredyt na panele fotowoltaiczne

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać najbardziej korzystną ofertę kredytowania instalacji fotowoltaicznej. Wszystkie dostępne oferty zostaną Państwu przedstawione, aby wspólnie wybrać tę najbardziej odpowiednią. Pomagamy także we wszystkich formalnościach od zgłoszenia do banku aż do finalizacji kredytu.

kredyt na fotowoltaikę
leasing na fotowoltaikę

Leasing na fotowoltaikę

Nową i coraz bardziej popularną formą skierowaną do firm i przedsiębiorców jest leasing instalacji fotowoltaicznych i inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii. Każdy przedsiębiorca może wybrać pomiędzy leasingiem operacyjnym, finansowym i zwrotnym. Wszystkie te formy różnią się od siebie, dlatego też poniżej prezentujemy szerszy opis tych zagadnień.

Leasing finansowy i operacyjny na fotowoltaikę

Jeśli wybierzemy leasing finansowy na fotowoltaikę to instalacja fotowoltaiczna pozostaje majątkiem leasingodawcy (czyli firmy leasingowej), a miesięczne raty leasingowe stanowią  koszty uzyskania przechodu przedsiębiorcy. Do każdej raty jest doliczany również VAT.

Leasing finansowy bardziej przypomina formę kredytu, gdyż instalacja staje się majątkiem przedsiębiorcy, który zdecydował się na zakup instalacji fotowoltaicznej, a po opłaceniu ostatniej raty jej własnością.  Do kosztów uzyskania przychodu zalicza się wyłącznie część odsetkową raty, a podatek VAT płatny jest w całości przy pierwszej racie. Istnieje możliwość jego rozliczenia oraz zwrotu. Ta forma będzie bardzo korzystna dla firm, które chcą szybko zamortyzować inwestycję i dzięki temu zyskać korzyści podatkowe.

W przypadku chęci skorzystania z kredytowej formy płatności nasi eksperci wspomogą Państwa w całym procesie uzyskiwania instalacji fotowoltaicznej. Pomożemy dobrać odpowiednie finansowanie dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Stworzymy odpowiedni projekt instalacji, zrealizujemy go i zadbamy o wszystkie formalności.

Koszt fotowoltaiki

Ile płacisz za prąd miesięcznie?

Moc instalacji

0 kW

Ile będziesz płacił za prąd po montażu fotowoltaiki

16,00 zł.

Tyle oszczędzisz każdego miesiąca

0 zł.

Koszt instalacji bez ulg i dotacji

0 zł.

Ile zaoszczędzisz przez rok

0 zł.

Dotacja „Mój Prąd”:

5 000,00 zł.

Ulga termomodernizacyjna:

0 zł.

Koszt instalacji po uwzględnieniu ulg i dotacji:

0 zł.

Po ilu latach zwróci się inwestycja:

0

Ile zaoszczędzisz przez 15 lat

0 zł.

Zamień w prosty sposób rachunek za prąd na ratę kredytu, aby po kilku latach cieszyć się spłaconą inwestycją!

Podwyżki cen prądu? Z instalacją fotowoltaiczną nie musisz się o nie martwić!

Zadzwoń: 501 680 881

lub

skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub kliknij w poniższy link i wypełnij formularz kontaktowy.

Wykonamy inwentaryzację, zoptymalizujemy instalacje fotowoltaiczną specjalnie do Państwa potrzeb i przygotujemy wizualizację, aby mięli Państwo pewność, że powierzają swoją niezależność energetyczną w najlepsze ręce.

Nasi specjaliści niezwłocznie skontaktują się z Państwem w celu rozpoczęcia współpracy!

Zadzwoń – 501 680 881

Lub kliknij w poniższy link

Zostaw numer, oddzwonimy!