Fotowoltaika od ekspertów

Kompleksowe wsparcie eksperckie w całym procesie, od wyboru paneli fotowoltaicznych, przez uzupełnienie dokumentacji oraz skuteczne wywalczenie dofinansowań aż po montaż i późniejsze wsparcie gwarancyjne.

Wsparcie od A do Z

Doradztwo

Wybór najlepszych rozwiązań

Dokumentacja

Dokumentacja i wnioski o finansowanie

Dostawa i montaż

Najwyższej klasy panele fotowoltaiczne

Obsługa posprzedażowa

Gwarancja i wsparcie na lata

Kilka słów o naszej firmie

Firma Sun-Core należąca do grupy kapitałowej firmy Up-Telecom Sp. z o.o., która od przeszło 20 lat kompleksowo realizuje zadania z zakresu prac formalno-prawnych, projektowych, instalacyjnych i budowlanych. 60-cio osobowa wykwalifikowana kadra zarządzająca oraz ok. 150-ciu powiązanych ze spółką specjalistów zapewnia jakość usług na najwyższym poziomie na terenie całego kraju.

Proponowane przez nas innowacyjne rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii pozwalają na uzyskanie wymiernych oszczędności oraz przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. W dobie rosnących stawek za energię elektryczną, uzyskanie niezależności energetycznej staje się dla wszystkich elementem strategicznym, a z każdym nową instalacją Twoje powietrze staje się lepsze.

Kluczem do sukcesu realizowanych przez nas inwestycji jest właściwa analiza obiektu oraz precyzyjne dopasowanie oferty do jego potrzeb i możliwości. Stawiamy przede wszystkim na jakość, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

Stawiając na rozwój w dziennie fotowoltaiki wyszliśmy naprzeciw naszym Klientom i postawiliśmy nacisk na sprawdzonych dostawców i odpowiednie ekipy wykonawcze. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu gwarancje jakości naszych prac i usług. Nasze biuro projektowe jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych projektów z zakresu konstrukcyjnego i elektrycznego. Specjaliści, jakich mamy przyjemność zatrudniać posiadają uprawnienia projektowe z zakresu konstrukcyjnego i elektrycznego, a także z zakresu kierowania robotami budowlanymi i elektrycznymi. Posiadamy liczne certyfikaty, a także jako firma od lat cieszymy się renomą Rzetelnej Firmy. Nasza kadra cały czas się dokształca poprzez najnowsze szkolenia, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami rynkowymi.

Jako doświadczony wykonawca z zakresu instalacyjnego wiemy na co zwrócić uwagę przy montażu instalacji fotowoltaicznych, a także jak utrzymywać relacje z Klientem na najwyższym poziomie. Od lat współpracujemy z wieloma dużymi firmami, które powierzyły swoje plany inwestycyjne w nasze ręce, a tym samym zaufali naszym specjalistom.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych usług. Zaufaj i powierz swoją instalację fotowoltaiczną specjalistom, którzy zadbają o Państwa dach i rachunki za prąd.

Skontaktuj się z nami

ul. Łączna 24A, 03-113 Warszawa

501 680 881

kontakt@tech-fotowoltaika.pl